Zdrowojedz.pl

Nadwaga i otyłość w dzisiejszym społeczeństwie

Nadwaga i otyłość w dzisiejszym społeczeństwie obecnie traktowana jest jako choroba przewlekła, której towarzyszą liczne powikłania ze strony układu krążenia i innych narządów. Obecnie otyłość postrzegana jest jako jeden z ważniejszych problemów społecznych. Otyłość i nadwaga stanowią stan zagrożenia prawidłowego funkcjonowania organizmu, tak w pojęciu fizjologicznym jak i psychicznym, problem nieprawidłowej wagi dotyka znacznej części społeczeństwa.Skuteczne leczenie otyłości i środki wspomagania odchudzania to tylko częściowe rozwiązanie.

Główny problem

Główny problem leży w prawidłowym odżywianiu, które rzutuje na całe nasze życie i tylko stałe stosowanie zbilansowanej diety gwarantuje utrzymanie stałej wagi przy niewielkiej aktywności fizycznej.


Mając na uwadze całokształt problemu odżywiania wychodzimy naprzeciw oferując zbilansowane posiłki dietetyczne dopasowane do potrzeb klientów.

Pracujemy z najlepszymi

Dzięki współpracy z dietetykami w kraju i zagranicą oraz lekarzami zajmującymi się leczeniem otyłości oferowany przez nas Catering dietetyczny spełnia wszelkie wymagania stawiane prawidłowemu odżywianiu. Nie bez znaczenia jest dla nas ochrona środowiska naturalnego oraz wysoka jakość używanych produktów, które pochodzą z farm i upraw ekologicznych.

Szybkość i świeżość

Stosowane do zestawów opakowania z PCV dzięki optymalizacji ich wykorzystania ograniczamy do minimum, posiłki pakowane są do plastikowych boksów, które są zgrzewane dzięki czemu uzyskują szczelność i dostarczane posiłki zachowują świeżość oraz są łatwe do podgrzewania. Zestaw jednodniowy pakowany jest do estetycznego kartonu z ekologicznych surowców.Posiłki przygotowywane są w nocy przed dniem przypadającym do spożycia z wyjątkiem zestawów weekendowych które przygotowywane są w piątek rano, co zapewnia ich wysoką jakość i świeżość. Zestawy dostarczane są każdego dnia w godzinach 1-8 do spożycia na dzień następny, zestawy weekendowe dostarczane są w piątek.

Nie czekaj, zamów zestaw i zobacz jak zmieni się Twoje życie z wyżywieniem w postaci Cateringu pudełkowego.

Weronika30 minut temu zamówiłam

Mega smacznie!


Translate »